Przejdź do treści

Przemysłowy moduł optyczny LightOptics LO-SF-1G-5S3-20I -SFP BiDi 1.25Gbps Tx 1310nm Rx 1550nm LC SMF DDM 20km (temp. pracy -40+85). Współpracuje ze światłowodem jednomodowym WDM (transmisja typu „simplex” po jednym włóknie)

1,00

odbiornik RX – fotodetektor PIN 1550 nm. Posiada złącze optyczne typu LC/UPC. Pracuje w parze z wkładką: LO-SF-1G-5S3-20IPrzy realizacji połączenia na jednym włóknie (1J) nie stosujemy dwóch takich samych wkładek

tak aby długości fali nadajnika TX wkładki z jednej strony odpowiadała odbiornikowi RX wkładki z drugiej strony

mikrofon uszy, e oc, , , , kamera cofania co oznaczają linie pomocnicze, 8 x 10

yyyyy